Gastronomia FOOD TRUCK

Genialne rozwiązanie dla pasjonatów gotowania.

Prawdziwy szef kuchni, który uwielbia dawać ludziom radość, a przy okazji wzbudzać pożądanie smaku. To nie praca w typowej kuchni, to relacja z tymi, których karmisz - dla których gotujesz. Idealne smaki dla indywidualistów, którzy cenią sobie świeżość smaku i ekologię. Nie chcących lub po prostu nie lubiących doszukiwać się sztucznych barwników i polepszaczy smaku. Autorskie przepisy na ponadczasowy smak to atut zyskujący ciągły wzrost fanów i pewność, że będziecie chcieli więcej. Dobre nastawienie i fantastyczna motywacja to jednak nie wszystko.

Mamy w głowie pewien plan, pewną wizję tego, dlaczego nasze wyroby sprawiają tyle radości Wam wszystkim a również w trosce o najmłodszych smakoszy zapewniamy świeży, zdrowy, naturalny produkt. Konkretna idea nie jest zadaniem łatwym lecz chcemy tworzyć nowe podejście do prostych naturalnych składników by przez prostotę wyróżniać się spośród innych.

Dbałość o ekspozycje i nowoczesny sprzęt zapewnia nam we właściwy sposób zaprezentować się wszędzie tam gdzie się pojawiamy. Kluczem do sukcesu jest pomysłowe i odpowiednio skomponowane menu. Przekonujemy, że naprawdę smaczne jest to, co jesteśmy w stanie zjeść już oczami - ponadto dbamy o design jako niezwykle istotną część całości naszego Food Trucka.

Gofry, lemoniady, lody, które zdobyły serca na kilkudziesięciu wyjazdach, festiwalach, imprezach plenerowych gdzie “MAŁOPOLANIN” miał przyjemność ofertą wychodzić naprzeciw Wam. Wdzięczność tym większa, że możemy dopasowywać ofertę dzięki słuchaniu Waszych spostrzeżeń, opinii, dzielenia się Waszymi przeżyciami i doświadczeniami. Nie zamykamy się w ramach, opcji mamy naprawdę wiele i cieszymy się, że możemy wybierać to, co najbardziej Wam odpowiada!