Kiosk

Drodzy Goście, Przechodnie, Panie i Panowie,

historia opisywanego tu miejsca jest zapisana na kartach miasta Olkusz od dawna. W czasach gdy stawiano dużą wagę na wartość wiedzy przekazywanej przez prasę był to punkt zaopatrzeniowy w bieżącą informację cieszący się wielkim zainteresowaniem.

Obecnie jest nie inaczej i duch czasu pozwala na wspieranie Was cennymi informacjami. Ponawiamy budowę informacyjną w miejscu z historią, od końca 2018 r. pokazujemy, że można jak tylko się chce.

Do tego dajemy najlepsze starania skupiające się na zdrowiu, zdrowiu jak też czynnym jego wspieraniu przez zachęcanie do posiadania rzeczy wykonywanych zgodnie z tradycja i sztuką podobno zwaną inaczej rękodziełem. Połączeniu artyzmu i potrzeby pokazania się osobom utalentowanym i często nieśmiałym. Osobom czasami samotnym a innym razem potrzebującym pomocy w codziennym życiu.

Pokazujemy że wystarczy chcieć by móc…

Odzyskujemy zapomniane, które powraca i staje się częścią codzienności ze zwiększoną siłą.

Czy warto?

Odpowiedź przyjdzie z czasem, choć dla zespołu tworzącego Spółdzielnię pozwalający dawać wartość potrzebującym, pokazujemy w tym miejscu znacznie więcej niż tylko produkty - jest oczywiste, że warto.

 

Nasze zdrowie często jest wyceniane a tak naprawdę nie ma wartości.

Dlatego zapraszamy Was sami sprawdźcie co zrobili inni dla Was.

Zapomniane powraca…

Dlaczego?

By dogonić chwile, o których zapominamy, o własnym zdrowiu, momentach dla siebie.

Ciągle w biegu…

Zdrowie jednak kwitnie, a możemy to pokazać i jako dowód jest coraz bardziej zaznaczony powrót rośliny z której produkcja papieru posłużyła do spisania np. Biblii, której kwiaty mają moc niesienia życia. Zapomniana i zniesławiona - powraca z większą siłą.

Pragniemy zatem podziękować Państwu zwrócenia się w kierunku zdrowia i jako PIERWSI w srebrnym mieście Olkusz proponujemy by poznać właściwości produktów przez nabycie w punkcie, stałym miejscu towarzyszącym Wam od lat choć obecnie w nowej formie i z dużym naciskiem na jakość proponowanej oferty.

Zachęcamy do stosowania w codziennym życiu produktów, które mimo ciągłego pośpiechu czuwają nad naszym zdrowiem i spokojem ducha.

Powracamy z produktami konopnymi w nowym legalnym i oficjalnym wydaniu, jesteśmy dumni, że jako pierwsi dajemy taką możliwość.
Z niezliczonych możliwości jaką dają konopie możemy zaproponować produkty dla zdrowia z:

  • olejkiem CBD na czele,
  • suplementy diety,
  • produkty spożywcze
  • naturalne kosmetyki.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

  • rękodzieło wytwarzane przy współpracy z osobami niepełnosprawnymi,

A będzie tego więcej!

Serdecznie zapraszamy i czekamy na każde opinie na temat działalności! J

Kiosk znajduje się na ul. K. K. Wielkiego Olkusz (naprzeciwko Urzędu Pocztowego)